Çeviri

Profesyonel İş

İNGİLİZCE: İŞ DÜNYASININ EVRENSEL DİLİ OLAN İNGİLİZCE, HELİOS TERCÜME VE DANIŞMANLIK TARAFINDAN UZMAN BİR EKİP TARAFINDAN TİTİZLİKLE ÇEVRİLMEKTEDİR. PROFESYONEL, AKICI VE SEKTÖREL ODAKLI ÇEVİRİLERLE MÜŞTERİLERİMİZİN KÜRESEL ARENADA GÜÇLÜ BİR VARLIK OLMALARINA DESTEK SAĞLIYORUZ.

İSPANYOLCA: İSPANYOLCA KONUŞULAN BÖLGELERLE GÜÇLÜ BİR BAĞ KURARAK, MÜŞTERİLERİMİZE İSPANYOLCA DİLİNDE ETKİLİ VE DOĞRU ÇEVİRİ HİZMETLERİ SUNUYORUZ. İSPANYOLCA DİLİNDEKİ ÇEŞİTLİ LEHÇE VE TERMİNOLOJİ KONUSUNDAKİ UZMANLIĞIMIZLA, İŞ ORTAKLARIMIZA KÜLTÜREL DUYARLILIKLA HAZIRLANMIŞ İÇERİKLER SUNUYORUZ.

FRANSIZCA: FRANSIZCA, KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİ VE DİPLOMATİK ÖNEMİYLE DİKKAT ÇEKEN BİR DİLDİR. HELİOS TERCÜME VE DANIŞMANLIK, FRANSIZCA DİLİNDE ÇEVİRİ YAPARKEN DİLBİLGİSİ KURALLARINA HASSASİYET GÖSTERİR VE MÜŞTERİLERİMİZE ODAKLI ÇÖZÜMLER SUNAR.

ALMANCA: ALMANCA KONUŞULAN PAZARLARA ULAŞMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN, ALMANCA DİLİNDE TİTİZ ÇEVİRİLER SUNUYORUZ. TEKNİK TERMİNOLOJİYE HAKİMİYETİMİZLE, ALMANCA DİLİNDE EN YÜKSEK KALİTEDE ÇEVİRİLERİ GARANTİ EDİYORUZ.

ÇİNCE: ASYA'NIN GÜÇLÜ EKONOMİLERİNDEN BİRİ OLAN ÇİN PAZARINA ULAŞMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN, UZMAN ÇİNCE DİL UZMANLARI TARAFINDAN YAPILAN ÇEVİRİLERLE DESTEK SAĞLIYORUZ.

RUSÇA: RUSÇA, GENİŞ COĞRAFYASI VE KÜLTÜREL ÇEŞİTLİLİĞİ İLE DİKKAT ÇEKEN BİR DİLDİR. HELİOS TERCÜME VE DANIŞMANLIK, RUSÇA DİLİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ SUNARKEN DİLİN İNCELİKLERİNE HAKİMİYETİNİ VE DOĞRU TERMİNOLOJİ KULLANIMINI ÖN PLANDA TUTAR. İŞ ORTAKLARIMIZA RUSÇA DİLİNDE ETKİLİ İLETİŞİM İMKANI SAĞLAMAK İÇİN BURADAYIZ.

ARAPÇA: ORTA DOĞU'NUN ÖNEMLİ PAZARLARINDAN BİRİ OLAN ARAPÇA, KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİ VE TARİHÎ ÖNEMİYLE ÖNE ÇIKAN BİR DİLDİR. HELİOS, ARAPÇA DİLİNDE ÇEVİRİ YAPARKEN YEREL DİLİN ÖZELLİKLERİNİ DİKKATE ALIR VE MÜŞTERİLERİMİZE UYGUN ÇÖZÜMLER SUNAR.

JAPONCA: JAPONCA, TEKNOLOJİ VE TİCARETİN ÖNEMLİ BİR MERKEZİ OLAN JAPONYA İLE İŞ YAPMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÖNEMLİDİR. HELİOS TERCÜME VE DANIŞMANLIK, JAPONCA DİLİNDE UZMANLAŞMIŞ BİR EKİPLE, TEKNİK DOKÜMANLARDAN PAZARLAMA METİNLERİNE KADAR GENİŞ BİR YELPAZEDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.

PORTEKİZCE: GÜNEY AMERİKA'NIN YANI SIRA PORTEKİZ VE AFRİKA'NIN RESMİ DİLİ OLAN PORTEKİZCE, KÜRESEL TİCARETTE ETKİLİ OLMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR DİLİDİR. HELİOS, PORTEKİZCE DİLİNDE DİLBİLGİSİ KURALLARINA VE KÜLTÜREL NUANSLARA HAKİM BİR ŞEKİLDE ÇEVİRİ YAPMAKTADIR.

İTALYANCA: İTALYANCA, SANAT, MODA VE ENDÜSTRİ KONULARINDA DÜNYACA ÜNLÜ BİR DİLDİR. HELİOS, İTALYANCA DİLİNDE ÇEVİRİ YAPARKEN DİLİN ZARAFETİNİ VE KÜLTÜREL ÖZELLİKLERİNİ GÖZETİR, İŞ ORTAKLARIMIZA UYGUN VE ETKİLİ ÇÖZÜMLER SUNAR.

KORECE: GÜNEY KORE'NİN EKONOMİK GÜCÜ VE KÜLTÜREL ETKİSİ İLE KORECE, ASYA PAZARLARI İÇİN ÖNEMLİ BİR DİLDİR. HELİOS TERCÜME VE DANIŞMANLIK, KORECE DİLİNDE ÇEVİRİ YAPARKEN DİLİN KARMAŞIKLIKLARINA HAKİMİYETİNİ KORUR VE MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ ÇEVİRİLER SUNAR.

HELİOS TERCÜME VE DANIŞMANLIK, BU DİLLERİN YANI SIRA DÜNYA GENELİNDE BİRÇOK FARKLI DİLİ KAPSAYAN GENİŞ BİR DİL YELPAZESİ SUNARAK MÜŞTERİLERİNİN KÜRESEL BAŞARIYA ULAŞMALARINA YARDIMCI OLMAKTAN GURUR DUYAR. DİL BARİYERLERİNİ KALDIRARAK, KÜLTÜRLER ARASI ETKİLEŞİMİ ARTIRMAYA VE İŞ DÜNYASINDA SINIRLARI ORTADAN KALDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

Bizimle İletişime Geçin..

Max file size (Mb): 2

Max number of files: 1